Firmast

Lacore OÜ on Itaalia professionaalsete dekoratiivsete
pinnaviimistlusvärvide-ja krohvide tootja Novacolor maaletooja

Novacolor on maailmas üks liidreid sise- ja välisvärvide ning dekoratiivsete pinnaviimistlusvärvide-krohvide tootjana. Novacolor pakub ideaalseid lahendusi disaineritele ja arhitektidele.

Novacolor asutati 1982. aastal Itaalia ühe produktiivsema piirkonna südames. Aja jooksul on Novacolor tänu intuitiivsele ja juhtivale loovusele ning hoolikalt valitud kõrgekvaliteediliste toorainete valikule laienenud, pakkudes arhitektidele ja disaineritele kogu maailmas kõiki sise- ja välistingimustes dekoratsiivseid vävre ning dekoratiivseid krohve, sealhulgas kaasaegsed fassaadid ja ajaloolised hooned.

Alates 2009. aastast on Novacolor saanud osa San Marco kontsernist, mis on Itaalia liider professionaalse ehitustööstuse värvide ja lakkide tootmisel. Mõlemad ettevõtted saavad sellest ühendusest kasu nii kogemuste kui ka usaldusväärsuse osas nii eksklusiivse arhitektuuriviimistluse valdkonnas.

Kas teadsite, et on olemas tooteid, mis sobivad spetsiaalselt kasutamiseks kõrge õhuniiskusega siseruumides?

Novacolor on välja töötanud rea täiuslikke pinnakaitsevahendeid seda tüüpi vajaduste jaoks: Mineral Sealer (kahekomponentne madala viskoossusega ja suure läbitungimisvõimega uue põlvkonna epoksiidveepõhine krunt) ja Countertop (kahekomponendiline polüuretaankaitse) aitavad kaitsta mineraalsete viimistlusmaterjalide ja pinnakatete, nagu Archi + Tadelakt, Marmorino KS, Marmure Fine, CalceCruda ja Wall2Floor kasutamist. Novacolori toodete valik, mis on pühendatud niiskuse vastupanuvõime optimeerimisele, aitab muuta kodu niisketes ruumides nagu näiteks vannituba ja dushinurgad, pikaaegseks kasutamiseks.